Pracownia Makijażu
Utworzono: 01-09-2023

Rezerwacja Terminu na Makijaż - Informacje Organizacyjne 

Drogie Klientki,

Chcemy, aby Wasza rezerwacja terminu na makijaż była jak najprostsza i najbardziej efektywna. Dlatego przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych, które ułatwią Wam korzystanie z naszych usług.

1. Rezerwacja Terminu na Makijaż

  • Rezerwacja terminu na makijaż jest dostępna poprzez kontakt telefoniczny lub online za pośrednictwem naszej strony internetowej.

2. Zadatek - Gwarancja Rezerwacji

  • Po dokonaniu rezerwacji, prosimy o wniesienie zadatku osobiście w pracowni lub na konto bankowe nr: 02 1140 2004 0000 3402 6845 3257 w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji. W tytule przelewu prosimy wpisać: imię, nazwisko, datę i godzinę rezerwowanego terminu

  • Kwota zadatku zostanie podana w trakcie procesu rezerwacji lub przekazana telefonicznie.

  • Potwierdzenie przelewu stanowi gwarancję rezerwacji terminu na makijaż. Prześlij zdjęcie potwierdzenia na nasz  tel. 600 523 333

3. Bezpieczeństwo i Skuteczność

  • Zadatek to sposób na zapewnienie, że wybrany przez Ciebie termin będzie dostępny tylko dla Ciebie, bez ryzyka kolizji z innymi rezerwacjami. Proszę pamiętać, że zadatek jest częścią całkowitej opłaty za makijaż.

4. Zmiana Planów? 

  • Jesteśmy realistami i wiemy, że życie może nas zaskoczyć. Dlatego wprowadzamy wyjątek dotyczący odwołania. Jeśli coś się pojawi, masz możliwość zorganizowania zastępstwa na swoje miejsce. W takim przypadku Twój zadatek zostanie zachowany, a ktoś inny będzie mógł skorzystać z naszych usług w Twoim zarezerwowanym terminie.

5. Potwierdzenie Rezerwacji

  • Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu zadatku na nasze konto, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji terminu na makijaż.

6. Gotowi na Dawkę Piękna?

  • Jesteśmy gotowi, aby zadbać o Twój wyjątkowy makijaż i sprawić, że poczujesz się jeszcze piękniejsza!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Nasza ekipa jest tutaj, aby Ci pomóc i uczynić Twój czas z nami niezapomnianym.

Emilia Nowatkowska

 

Rezerwacja terminu na makijaż