Pracownia Makijażu

Aktualności

1305, 2024
Luksusowy Pakiet Ślubny

Zapraszam do kontaktu, jeśli czujesz że ten luksus wart jest Twojego spokoju w tak pięknym i ważnym dniu.

1305, 2024
Nowe godziny otwarcia

Pragniemy Was poinformować o świeżych zmianach w naszych godzinach otwarcia, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania i potrzeby!

1003, 2024
„pięknieJEMY”

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z psychodietetyk Anną Zielke. Rozmowa o równowadze w relacjach z jedzeniem. 

2102, 2024
WARSZATY MAKIJAŻU DLA CERY DOJRZAŁEJ!

Z wielką radością zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty makijażu, stworzone specjalnie dla kobiet dojrzałych, które pragną pielęgnować i podkreślać swoje piękno w sposób delikatny i subtelny.
Chcę pokazać Ci, że każda zmarszczka, każda linia, to piękna historia Twojego życia, którą chcę celebrować razem z Tobą.

0901, 2024
II EDYCJA „MŁODZI I PIĘKNI”

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów dla nastolatek, w czasie ferii zimowych!

0111, 2023
OTUL SIĘ NA JESIEŃ!

To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu pomóc Ci przygotować swoją garderobę i styl na jesień. To idealna okazja, aby zdobyć cenne wskazówki od profesjonalnej stylistki i dowiedzieć się więcej na temat obecnych trendów mody na tę porę roku.

0110, 2023
SEZON NA MIŁOŚĆ DO SIEBIE!

Nazywam się Emilia Nowatkowska i zapraszam Cię do mojej przestrzeni. Przestrzeni PRACOWNI MAKIJAŻU, gdzie sztukę makijażu, łączymy ze sztuką masażu i pielęgnacji. Właśnie tu wspólnie z bliskimi mi kobietami przygotowałyśmy piękny projekt, który jest sumą naszych rozmów i potrzeb. Tej jesieni rozpoczynamy “SEZON NA MIŁOŚĆ DO SIEBIE” i mamy zamiar kontynuować go przez cały rok.

0109, 2023
REZERWACJA TERMINU

Ważna Informacja dla Naszych Klientek

Chciałabym podzielić się z Wami pewną istotną zmianą, która wprowadza jeszcze większą jakość naszych usług. Od września br wprowadzamy zadatki za rezerwacje terminów na makijaż. Dlaczego to takie istotne?

2308, 2023
„MŁODZI I PIĘKNI”

"Młodzi i Piękni". To warsztaty które stworzyliśmy,  abyście mogły dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o swoją skórę, eksperymentować z makijażem i odkrywać swoją naturalną urodę.