Pracownia Makijażu
O nas

W wędrówce przez życie otwieramy niezliczoną ilość drzwi. Stojąc przed wyborami, w którą stronę podążać, zawsze zastanawiałam się, czy moja droga jest tą właściwą. Starałam się być blisko ludzi i tworzyć dla nich przestrzeń, w której będą się czuli bezpiecznie. Zakochana w barwach tego świata, w ich różnorodności, od zawsze marzyłam aby tworzyć. Stworzyłam więc miejsce, do którego zapraszałam wszystkich, którzy chcieli otwierać swoje drzwi do piękna. Moja droga stała się moją życiową pasją. Wiedziałam już, że chcę, aby każdy, kto przekroczy progi mojej pracowni, odnalazł siebie na nowo. Wierzę bowiem głęboko, że wszyscy jesteśmy piękni, a moje doświadczenie tylko mnie w tym utwierdza.

Kiedy zaczynam malować, każdy ruch pędzlem jest jak magia, która wydobywa z kobiety jej wewnętrzną niezwykłość. Uwielbiam zmiany, przemiany, błysk w oku, Wasze nowe oblicza. Widzę zaufanie, którym zostaję obdarzona. To dodaje mi energii, jest moją motywacją do rozwoju.
Dziś otwieram kolejne drzwi. Miejsce, które będzie nie tylko pracownią makijażu, ale czymś więcej. Będzie miejscem nadzwyczajnym, w którym kunszt pomieszamy z paletą barw naszego doświadczenia. Gdzie każdy będzie mógł doświadczyć magii przemiany, spokoju... Majestatyczne chwile, celebrowane kolorem, ciszą tworzenia i gwarem artyzmu będą towarzyszyły Wam, gdy podejmiecie decyzję, że chcecie mieć czas tylko dla siebie.

Dotychczas moja pracownia zajmowała się wyłącznie twarzą, ale przestrzeń nowego miejsca zainspirowała mnie do kolejnych zmian. Zaprosiłam więc do współpracy osoby, które zatroszczą się o Wasze ciało kompleksowo. W ofercie, obok wizażu, znajdziecie zabiegi pielęgnacyjne, masaże relaksacyjne i lecznicze.

Jesteśmy przekonani, że nasza pracownia stanie się dla Was prawdziwą enklawą spokoju, wyciszenia, odzyskania harmonii wewnętrznej i odnalezienia siebie na nowo.